VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPIMI

 

 

0

 

Evde tığ işi çiçek yapımı çalışmaları yapan ev hanımlarına bu gün yine çok güzel video anlatımlı damla hanımın çalışmalarından birisini paylaştım. Benzerlerini daha önce de çoğu kez paylaşmıştım.

Tığ işi çiçek motifi yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan mutlaka yararlansınlar. Anlatımlı videosu sayesinde adımları kısa sürede öğrenebilir ve nasıl tığ işi çiçek yapıldığını kavrayabilirsiniz.

Örgülerinizde motif sıkıntısı çekiyorsanız sitemizdeki tığ işi kategorisi ile örgü işleri bölümlerine mutlaka göz atın. Daha önce de benzer çok güzel çalışmaları paylaşmıştım.

Hem kolay yapılan çalışmalar, hem de kısa sürede öğrenip farklı çalışmalara yer verdim. Video anlatımlı tığ işi çiçek yapımının benzerlerini altta bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Yorum yazmayı unutmayın. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-tig-isi-cicek-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=jLmgk8SmGTw

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ MOTİF YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir