VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPIMI


video-anlatimli-tig-isi-cicek-yapimi

Evde tığ işi çiçek yapımı çalışmaları yapan ev hanımlarına bu gün yine çok güzel video anlatımlı damla hanımın çalışmalarından birisini paylaştım. Benzerlerini daha önce de çoğu kez paylaşmıştım.

Tığ işi çiçek motifi yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan mutlaka yararlansınlar. Anlatımlı videosu sayesinde adımları kısa sürede öğrenebilir ve nasıl tığ işi çiçek yapıldığını kavrayabilirsiniz.

Örgülerinizde motif sıkıntısı çekiyorsanız sitemizdeki tığ işi kategorisi ile örgü işleri bölümlerine mutlaka göz atın. Daha önce de benzer çok güzel çalışmaları paylaşmıştım.


Hem kolay yapılan çalışmalar, hem de kısa sürede öğrenip farklı çalışmalara yer verdim. Video anlatımlı tığ işi çiçek yapımının benzerlerini altta bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Yorum yazmayı unutmayın. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-cicek-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=jLmgk8SmGTw

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ MOTİF YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*