VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPIMI

 

 

0

 

Bu yazımda video anlatımlı tığ işi gül yapımını anlatan güzel bir çalışma paylaştım. Evde kolay yapılan örgü çalışmalarına ek olarak paylaştığım diğer çalışmaları sitemizde yer alan ” Örgü ” kategorilerinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma yine Damla hanım tarafından hazırlanmış. Anlatımlı çalışmayı sizde videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilir ve çeşitli örgü işlerinizde kullanmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay yapılan tığ işi gül çalışmalarını hemen bu yazımın da altından ulaşabilirsiniz. Evde kolay video anlatımlı tığ işi gül yapmak için damla hanımın anlatımından yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi düşünüyorum.

Detaylı bir şekilde tarifini yaptığı tığ işi gül motifi yapmak için çalışmayı yapabilmek için mutlaka örnek resim sonrasında videoyu sonuna kadar izleyin. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-tig-isi-gul-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=JoCDpOEPnYQ

 

 

Daha önce paylaştığımız Kişiye Özel Fantazi Gecelik Çeşitleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir