VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPMAK

 

 

0

 

Evde tığ işi gül yapmak için paylaştığım anlatımlı video sayesinde sizde nasıl tığdan gül yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları sürekli olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Benzer çalışmalar sitemizde ki tığ işi kategorisi ile bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım video anlatımlı tığ işi gül yapmak için isteyenlere bitmiş halinin resmini da paylaştım. İzleyeceğiniz ve öğreneceğiniz video da nasıl yapacağınız Damla hanım tarafından tek tek anlatılmış.

Tek yapmanız gereken adımları takip etmek ve kısa sürede öğrendikten sonra bu güzel çalışmayı çeşitli işlerinizde kullanmak. Kısa sürede öğrenebileceğinizi umuyorum.

Benzer çalışmaları merak ediyorsanız da sitemizi bir tur atmanız yeterli olacaktır. Şimdi sizleri tığ işi gül yapımı ile ilgili örnek resim ve anlatımını gösteren ders niteliğindeki video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-tig-isi-gul-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=jtJpvJzAxBc

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ ATKI NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir