VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ İKİ YÖNLÜ ÖRNEK YAPMAK

 

 

0

 

Video anlatımıyla birlikte sunduğum tığ işi iki yönlü örnek yapmak için örnek bir de resim paylaştım. Sitemizde sürekli olarak bu tür örgü örneklerini paylaşıyoruz.

Bu yazımın da altında benzer örgü örneklerinin yapımını anlatan resimli anlatım ile anlatımlı videolarına ulaşabilirsiniz. Detaylı bir şekilde anlatımlı videodan yararlanarak sizde tığ işi iki yönlü kullanabileceğiniz bu güzel tığ işi örneğin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

 

 

Fakat anlatımlı video yabancı dil olduğu için henüz Türkçe olanını bulamadım. Fakat bulduğumda yine bu yazıya ekleyeceğim.

Fakat anlatımlı videodan yararlanarak aşamaları kolaylıkla öğrenebilir ve iki yönlü tığ işi örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı video ve örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

 

Daha önce paylaştığımız FİMO HAMURUNDAN KAPTAN AMERİKA KIŞ ASKERİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir