VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ KALP YAPILIŞI

 

 

0

 

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmalarını paylaşmaya uzunca bir ara vermiştim. Bu yazımda yine sizlere çok güzel bir şekilde video anlatımlı tığ işi kalp yapmak isteyenler için güzel bir paylaşımda bulundum.

Daha önce de tığ işi kalp motif yapmak veya tığ işi kalp yapmak gibi birçok örnek çalışmayı anlatımlı bir şekilde sitemizde paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma yine Damla hanımın anlatımından ve onun paylaşımlarından alıntı olup, çok güzel bir tarifle tığ işi kalp yapılışı dersi hazırlamış.

Paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde tığ işi çalışmalar yapıyorsanız, bu güzel tığ işi kalp örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Tığ işi kalp motifi yapmayı öğrendikten sonra sitemizdeki diğer çalışmaları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğinizi düşündüğüm tığ işi kalp yapılışı için örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-tig-isi-kalp-yapilisi

https://www.youtube.com/watch?v=d-U7KpYB5K0

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN KOLAY GÜL NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir