VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ KARE MOTİF YAPIMI

 

 

0

 

Daha önce de paylaştığım çalışmalara benzer güzel bir kare motif yapımıyla ilgili bu yazımda da yine güzel bir anlatım paylaştım.

Anlatımlı tığ işi kare motif yapımı için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok kolay bir şekilde bu güzel kare motif örneğini yapmayı öğreneceksiniz.

Anlatımlı video sayesinde Damla hanımın tarifinden sizde tığ işi kare motif yapmak için tüm detayları ve nasıl yapılacağını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Evde kolay tığ işi kare motif yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneririm.

Evde kolay tığla yapılan kare motif örneklerini buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Video anlatımlı tığ işi kare motif yapmak için paylaştığım örnek resim ve anlatımlı video ise şöyle ;

 

 

anlatimli-tig-isi-kare-motif-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=Zbdd1rBCbqY

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY FRANSIZ ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir