VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ MOTİF YAPMAK

 

 

0

 

Tığ işi motif yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan tamamen farklı bir anlatımla yine karşınızdayım. Bu yazımda da yine Damla hanımın çalışmalarından sizlere güzel bir motif çalışması sunuyorum.

Örnek resmini de paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımından yararlanarak sizde nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Video anlatımlı tığ işi motif yapmak için adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Video anlatımlı olması sayesinde nasıl yapacağınızı zorlanmadan öğrenebilir ve çeşitli örgü işlerinizde bu güzel motif çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz.

Video anlatımlı tığ işi motif örneklerine hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Sitemizde ki tığ işi kategorisinde farklı motif çalışmalarına da ulaşabileceğinizi söyleyebilirim.

 

 

Şimdi sizleri örgü işi tığla motif yapmak için örnek resim ve anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-motif-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=5vZo_rFok1I

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ CEP TELEFONU KILIFI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir