VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ MOTİF YAPMAK

1x1.trans

Tığ işi motif yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan tamamen farklı bir anlatımla yine karşınızdayım. Bu yazımda da yine Damla hanımın çalışmalarından sizlere güzel bir motif çalışması sunuyorum.

Örnek resmini de paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımından yararlanarak sizde nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Video anlatımlı tığ işi motif yapmak için adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Video anlatımlı olması sayesinde nasıl yapacağınızı zorlanmadan öğrenebilir ve çeşitli örgü işlerinizde bu güzel motif çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz.

Video anlatımlı tığ işi motif örneklerine hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Sitemizde ki tığ işi kategorisinde farklı motif çalışmalarına da ulaşabileceğinizi söyleyebilirim.

Şimdi sizleri örgü işi tığla motif yapmak için örnek resim ve anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


video-anlatimli-tig-isi-motif-yapimi

VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ CEP TELEFONU KILIFI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*