VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere video anlatımlı tığ işi örgü çiçek yapmak için yine damla hanımın paylaşımlarından birisini buldum.

Çok güzel ve kolay yapabileceğiniz kendin yap çalışmasında size bir de örnek bitmiş halinin resmini paylaştım. Anlatımlı video sayesinde nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebileceksiniz.

Örgü çiçek yapmak isteyenler için daha önce de sitemizde benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu güzel örgü çiçek motifini çeşitli çalışmalarda kullanabilirsiniz. Lif yapımında kullanabilirsiniz.

Atkı veya boyunluk örgülerinde de bu güzel örgü çiçek çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımından yararlanarak sizde aynısını yapmaya başlamalısınız. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-tig-isi-orgu-cicek-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=jTL2Z5rjUZw

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ YARIM ELDİVEN YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir