VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ PAPATYA ÇİÇEĞİ YAPIMI

video-anlatimli-tig-isi-papatya-cicegi-yapimi-737x415

Kendin yap çalışmalarından yeni bir tanesi ile tekrar karşınızdayım. Video anlatımlı tığ işi papatya çiçeği yapmak için paylaştığım çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Hemen yazımın altında bitmiş halinin bir örneği de yer alıyor.

Bu sayede nasıl yapıldığını anlatımlı videodan yararlanarak sizde öğrenebilir ve kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Video anlatımlı tığ işi papatya çiçeği yapımı için paylaştığım diğer çalışmalara ise sitemizde yer alan ” Tığ İşi ” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Tığ işi çalışmaları seviyorsanız ve daha değişik örnekler ve tığ işi modeller arıyorsanız, sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da tığ işi papatya yapmak veya tığ işi çiçek yapımıyla ilgili birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Video anlatımlı tığ işi papatya örneği yapmak için paylaştığım örnek resmin hemen altında ki videoyu sonuna kadar izleyerek, sizde nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri örnek resim ve anlatımlı ders niteliğindeki çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-papatya-cicegi-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*