VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ PLAJ ÇANTASI YAPMAK

 

 

0

 

Kendin yap çalışması olarak bu gün sizlere video anlatımlı tığ işi plaj çantası yapmak için çok güzel bir çalışma paylaştım. Hazır yaz geliyorken, sizde tığ işi plaj çantası yaparak etrafınızdakileri kıskandırabilirsiniz.

Tığ işi çalışmalar yapıyorsanız ve bu tür çalışmaları yaparken mutlu oluyorsanız, benzer birçok tığ işi çalışmayı sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Video anlatımlı tığ işi plaj çantası yapmak için paylaştığım çalışmayı izleyerek sizde nasıl yapıldığını öğrenebilir ve aynısından yapabilirsiniz. Video anlatımlı olması sayesinde detaylarını tek tek öğrenebilirsiniz.

Derya Baykal hanımın en güzel çalışmalarından birisi olduğunu söyleyebilirim. Hemen yazımın altında örnek bir resim de paylaştım.

Yapımını öğrenmek için mutlaka videolu anlatımı izleyin ve adımları öğrenerek sizde tığ işi plaj çantası yapın. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-tig-isi-plaj-cantasi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir