VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÜÇGEN YAPRAK YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Paylaştığım çalışma ise video anlatımlı tığ işi üçgen yaprak yapımını gösteriyor.

Damla hanımın hazırladığı bu güzel çalışma sayesinde sizde tığ işi çalışmalar yapıyorsanız, yeni bir örnek öğrenmeye hazırsınız demektir.

Bu yazımda paylaştığım tığ işi üçgen yaprak yapmak için çalışmanın anlatımını sonuna kadar dinlemenizi öneriyorum. Hem örnek resminden nasıl biteceğini de görmüş olursunuz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde tığ işi üçgen yaprak motifi yapmayı öğrenebilirsiniz. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan örgü kategorilerinde sıklıkla bulabilirsiniz.

 

 

Hatta bu yazımın altında da karşınıza benzer birçok güzel tığ işi örgü çalışmaları çıkacaktır. Şimdi sizleri örnek tığ işi yaprak resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-ucgen-yaprak-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=dgUqUQr9l7w

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE MİSKETTEN MUMLUK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir