VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ YAKA YAPMAK


video-anlatimli-tig-isi-orgu-yaka-yapmak-737x415

Tığ işi örgü yaka yapmak için paylaştığım çalışmayı yine Damla hanım hazırlamış. Anlatımlı bir şekilde detayları öğrenip sizde evde aynısını yapabilirsiniz.

Elbiselere yapabilir veya okula giden çocuklarınıza da tığ işi örgü yaka modeli yapabilirsiniz. Evde bu tür örgü işlerini yapmayı seviyorsanız, bu çalışmayı da beğeneceğinizi umuyorum.

Video anlatımlı tığ işi yaka yapmak için adımları izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Örnek resmini de paylaştığımı çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

Video anlatımlı çalışmaları buldukça yine sizlere örgü kategorilerinde paylaşmaya devam edeceğim. Benzer birçok örgü tığ işi çalışmalar bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır.


Onlara da göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri anlatımlı tığ işi örgü yaka modeli yapmak için örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-orgu-yaka-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=J1TBrIqMDpg

VİDEO ANLATIMLI MAYALI HAMURLA PİŞİ NASIL YAPILIR başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*