VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ YAKA YAPMAK

 

 

0

 

Tığ işi örgü yaka yapmak için paylaştığım çalışmayı yine Damla hanım hazırlamış. Anlatımlı bir şekilde detayları öğrenip sizde evde aynısını yapabilirsiniz.

Elbiselere yapabilir veya okula giden çocuklarınıza da tığ işi örgü yaka modeli yapabilirsiniz. Evde bu tür örgü işlerini yapmayı seviyorsanız, bu çalışmayı da beğeneceğinizi umuyorum.

Video anlatımlı tığ işi yaka yapmak için adımları izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Örnek resmini de paylaştığımı çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

Video anlatımlı çalışmaları buldukça yine sizlere örgü kategorilerinde paylaşmaya devam edeceğim. Benzer birçok örgü tığ işi çalışmalar bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır.

 

 

Onlara da göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri anlatımlı tığ işi örgü yaka modeli yapmak için örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-orgu-yaka-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=J1TBrIqMDpg

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK ÖRGÜ MODELİ YAP başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir