VİDEO ANLATIMLI YOL AYRIMI ÖRNEĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Video anlatımlı yol ayrımı örneğini paylaştığım bu yazımdaki çalışmayı sizde evinizde yapmayı öğrenebileceksiniz. Anlatımlı video her ne kadar yabancı dilde olmuş olsa da, izleyerek görselinden nasıl yapıldığını anlamak mümkün.

Benzer videoları daha önce de paylaşmıştım. Hatta birkaç örnek resim de paylaştığım bu güzel çalışmada örnek resimlere bakarak yol ayrımı örneğini yapmak isteyen veya istemeyenler karar verebilirler.

Örnek resimlerinin hemen arkasından bulacağınız anlatımlı videosunda tüm detaylar ders niteliğinde adım adım gösteriliyor. İzleyerek bu güzel örgü örneğinin nasıl yapıldığını kavrayabilirsiniz.

 

 

Diğer örgü işleri için sitemizdeki örgü kategorilerini incelemenizi tavsiye ederim. Hemen bu yazımın altında da benzer örgü videoları ve örgü örnekleri karşınıza çıkacaktır.

Onları da mutlaka inceleyin. Şimdi sizleri anlatımlı yol ayrım örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÇİÇEKLİ MOTİF YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir