VİDEO ANLATIMLI ZAMBAK ÇİÇEĞİ OYA MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çalışmaları araştırmaya devam ediyorum. Yine güzel bir çalışma yakaladım ve sizlere de sunmak istedim.

Video anlatımlı zambak çiçeği yapmak isteyenler için bulduğum çalışma sayesinde sizde evde eğlenerek sıkılmadan bu güzel oya modelinden yapabilirsiniz. Farklı oya modellerini paylaşmaya devam edeceğim.

Hatta bu yazımın altında daha önce paylaştığım çalışmalar karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmayı unutmayın. Videolu anlatımın hemen önünde ise zambak çiçeği yapmak isteyenler için tamamlanmış halinin resmi var.

Beğenen yapar veya yapmak isteyen nasıl yapıldığını eğitici videodan öğrenebilir. Şimdi sizleri video anlatımlı oya modeli zambak çiçeği yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-zambak-cicegi-oya-modeli-yapmak

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI İĞNE OYASI ARTTIRMA TEKNİĞİ ÖĞREN başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir