Videolu Kalın İple Tığ İşi Bebek Patiği Yapmak

 

Evde bebek patik modeli yapmak için bu yazımda yine sizlere çok güzel ve kolay yapabilmenizi sağlayacak anlatımlı bir video paylaştım. Örnek resimden de yararlanacağınız çalışma sayesinde sizde kalın iple tığ işi bebek botu yapmayı öğrenebilirsiniz.

Daha önce kalın ipten bebek patik modeli yapmak için çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Evde kolay yapılan bebek patik modeli çalışmasına ek olarak bu yazımda paylaştığım anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz.

Bebek patikleri kategorisinde benzer anlatımlı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın altında da karşınıza ” Benzer Yazılar ” bölümünde birçok örnek çalışma çıkacak.

Mutlaka onları da incelemelisiniz. Evde kolay yapacağınız videolu kalın ipten tığ işi bebek patiği yapmak için örnek resim ve anlatımlı video ise şöyle ;

 

 

videolu-kalin-ipten-tig-isi-bebek-patigi-yapmak

Daha önce paylaştığımız Videolu Tığ İşi Çiçek Motifi Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*