Videolu Kalın İple Tığ İşi Bebek Patiği Yapmak

1x1.trans

Evde bebek patik modeli yapmak için bu yazımda yine sizlere çok güzel ve kolay yapabilmenizi sağlayacak anlatımlı bir video paylaştım. Örnek resimden de yararlanacağınız çalışma sayesinde sizde kalın iple tığ işi bebek botu yapmayı öğrenebilirsiniz.

Daha önce kalın ipten bebek patik modeli yapmak için çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Evde kolay yapılan bebek patik modeli çalışmasına ek olarak bu yazımda paylaştığım anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz.

Bebek patikleri kategorisinde benzer anlatımlı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın altında da karşınıza ” Benzer Yazılar ” bölümünde birçok örnek çalışma çıkacak.

Mutlaka onları da incelemelisiniz. Evde kolay yapacağınız videolu kalın ipten tığ işi bebek patiği yapmak için örnek resim ve anlatımlı video ise şöyle ;


videolu-kalin-ipten-tig-isi-bebek-patigi-yapmak

Videolu Tığ İşi Çiçek Motifi Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*