Videolu Lif Modelleri Anlatımlı

 

 

0

 

Çeyizlerimizin vazgeçilmezi bir birinden renkli en güzel lif modelleri nette görüyor ve yapılışı hakkında kimseler yardımcı olamıyorsa tam da aradığınız yerdesiniz arkadaşlar. 3 yıldır önce ilk yayın hayatına başlayan ancak 5 yıllık bir proje çalışması olan www.canimanne.com sitesinde bir birinden güzel lif modelleri ve lif örnekleri ile tüm ziyaretçilerine bu modellerin yapılışları konusunda videolu ve resimli anlatım yaparak yardımcı oluyor.

Facebook sayfasından https://www.facebook.com/canimannecom/ gelen istek ve yardımlara aynı gün içerisinden cevap verip yardımcı olmaya çalışıyor.

yeni-lif-modelleri

 

 

yeni-lif-modelleri2

yeni-lif-modelleri3

Bir birinden güzel diğer kadın ve örgü blogları ile birlikte güzel çalışmalar yapan www.canimanne.com  Tuch Expo 2015 ( Örgü El İşi ve Hobi) Fuarında duvaklı gelin damat lif modelleri ile hayli ilgi geçmişti. İlerleyen günlerde bu liflerin videolu anlatımını yapacaklarını bilgisini vermişlerdir.

Arkadaşlar Lif Modellerini ve Yapılışlarını takip etmek için Lif Modelleri kategorisini takip etmeniz yeterlidir. Bu güzel el örgüsü göz nuru çeyizlik banyo lif modelleri ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Minyatür Tavşan Oyuncak Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir