Yağ Fıçısından Yapılmış Koltuk Takımı


yag-ficisinden-koltuk-takimi

Yağ Fıçısından Yapılmış Koltuk Takımı

Boş yağ fıçısını eğin, bükün ve boyayın karşınıza böyle bir manzara çıksın. Eğer etrafınızda boş yağ fıçısı veya büyük fıçılar varsa onları atmayın. Onları bir araya getirin ve evinizin bahçesine yada köyünüze çok güzel oturmalık gruplar yapın.

Yağ fıçısı değerlendirme çalışmaları arayanlar olabilir diye paylaştığım bu güzel çalışma sizinde işinize yarayabilir. Boş fıçıları boyayarak onları koltuk yapabilir ve bahçenizde kullanabilirsiniz.


Gerçekten değişik bir çalışma ve yaptıktan sonra üzerini yumuşak bir kumaşla da kaplayabilirsiniz. Yada yastık yada kılıf hazırlayabilirsiniz. Bu tür güzel değerlendirme çalışmaları ile evinizi dekoratif anlamda güzelleştirebilirsiniz. Benzer değerlendirme fikirlerini sitemizde fazlaca bulacaksınız. Kolay gelsin.

yag-ficisinden-koltuk-takimi

Duvardaki Küf Nasıl Temizlenir? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*