Yağlı Kağıttan Külah Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Yağlı Kağıttan Külah Yapmak

Bu yazımızda sizlere yağlı kağıttan külah yapımı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bu sayede kolay bir şekilde yağlı kağıttan külah yapılışı ile ilgili bilgiler edinmiş olacaksınız. Resimli anlatımlardan öğrendikten sonra sizde evinizde kolay yağlı kağıttan külahları yapabileceksiniz.

Evde yağlı kağıttan külah nasıl yapılır diyenler olacağı için bu tür çalışmaları her zaman paylaşmak istemişimdir. Altta yer alan paylaşımda adım adım ne yapmanız gerektiği açıklanmış.

Yağlı kağıtla yaptığınız külahla sıkma torbası olarak her türlü işleminiz de kullanabilirsiniz. Ev hanımlarının en çok ihtiyacı olan şeylerden birisi olduğunu söylemek isterim. Sizde bu güzel fikri öğrendikten sonra başkalarına da öğretebilirsiniz. Kolay gelsin.

yagli-kagittan-kulah-yapimi

yagli-kagittan-kulah-yapimi2

yagli-kagittan-kulah-yapimi3

 

 

yagli-kagittan-kulah-yapimi4

yagli-kagittan-kulah-yapimi5

yagli-kagittan-kulah-yapimi6

Daha önce paylaştığımız Keçeden Araba Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir