Yağlı Kağıttan Sıkma Torbası Nasıl Yapılır?


yagli-kagittan-sikma-torbasi-yapimi-429x415

Yağlı Kağıttan Sıkma Torbası Nasıl Yapılır?

Pratik bir şekilde sizde yağlı kağıt kullanarak hızlı bir şekilde pastalarınız veya kullanacağınız kremalar için sıkma torbası yapabilirsiniz. Alta yer alan resimli anlatımda yağlı kağıt katlanarak sıkma torbasına dönüştürülüyor. Sizde basit olan bu güzel çalışmayı yaparak krema veya sosları bu aparatla hazırladığınız kek veya pastaların üzerine sıkmada kullanabilirsiniz. Yağlı kağıt katlama çeşitlerini bolca sitemizde bulabilirsiniz.

Evde kolay malzemelerden kolay araçlar yapılabilir. Hemen yazının altında benzer çalışmalar ve pratik fikirler de yer alıyor. Onları da inceleyerek evinizde kullanabileceğiniz çeşitli fikirlerin de sahibi olabilirsiniz. Sıkma torbası nasıl yapılır diyenler için hemen altta video da paylaştık.


Anlatımlı video da daha detaylı olarak kolay sıkma torbası yapmak için bir fikir sunulmuş. Bu güzel çalışma işinize yarayacaktır. Sizde evde kolay sıkma torbası yapabilir ve krema, sos yada çeşitli sıvıları bu aracı kullanarak pasta, kek çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Alta yer alan yağlı kağıttan sıkma torbası yapmak için anlatım için yorumlarınızı bekliyoruz. Kolay gelsin ve afiyet olsun.

yagli-kagittan-sikma-torbasi-yapimi

İple Şişe Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*