YAPRAKLI BEBEK YELEK MODELİ

yaprak-desenli-bebek-yelegi
yaprak-desenli-bebek-yelegi

Yaprak motifli bebek yeleği

Yapraklı bebek yeleği yapılışıyla ilgili bu güzel çalışmayı Bayanların Örgü Dünyası kanalında gördüm ve çok beğendim. Yapımcıları gerçekten emek harcayarak harika yapmış.

Yaprak motifleri var ve bebek yeleği olarak yapacağınız çalışmayı tek renk veya çift renkle de yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Pembe bebek yeleği olarak da yapılabilir. Güzel durur.

Bu tür çalışmaları çok seviyorum. Yapamıyorum ama ilerde öğrenip yapmaya çalışacağım. Kız bebek yeleği yapımında tercih edeceğiniz bir motife sahip.

Yaprak desenli yelek modellerini daha önce sitemizde görmüştünüz. İşte bu da onlara benzeyen ve yapımı tarif edilen bir tür. Kolayca modeli kavrayıp hemen yapmaya başlayabilir ve sizde örgü yelek modelini bu motifler eşliğinde yapabilirsiniz.

Örgü bebek yelek örneği yapılışında takıldığınız bir yer olursa video altına yorum bırakabilir veya bu yazımızın altına yorum yazabilirsiniz arkadaşlar. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Örgüyü yapan bayan gerçekten tüm detayları ile anlatmış. Kısa sürede yapıp hemen bebeğinize giydirip kullanabilirsiniz.

yaprak-desenli-bebek-yelegi
yaprak-desenli-bebek-yelegi

Örgü bebek yeleğini yaparken yaprak yaprak gözükeceğini unutmayın. Video başında da göreceğiniz gibi patlak görünümlü bu yelek çok güzel. Yapımı kolay ve şiş işi ile yapılıyor.

Şiş işi yapraklı bebek yeleği olarak da adlandırabileceğimiz çalışmayı yeşil veya kırmızı renkle de yaptığınızda hayal ediyorum da güzel gözükecektir hanımlar.

Yaprak desenli bebek yelek örneği

Yeleğin yapılışıyla alakalı videoda tüm malzemeler sayılmış. Anlatımlı çalışmayı izleyerek sizde öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Önerdiğim bir model. Yeni örgüye başlayanlar da buraya lütfen.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCD5epzowQqve5Z0DPr7neTg/videos

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*