Evde Kolay Su Böreği Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Su Böreği Yapımı – Anlatımlı

Bir önceki yemek tarifleri yazımda sizlere yalancı su böreğinin tarifini anlatan çalışmayı paylaşmıştım. Bu yazımda ise yine sizlere Oktay ustanın defterinden harika bir paylaşımda bulunacağım. Evde kolay su böreği yapılışını merak ediyorsanız, artık sorularınızın cevabını bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videoda bulacaksınız. Eğer hala evinizde su böreği yapmayı bilmiyorsanız ve yapan kişilere yalvarıyor sanız? artık buna son verebilirsiniz.

 
 

Evinize gelen misafirlere kolay su böreği yapımı sayesinde hemen servis edebilir ve onları şaşırtabilirsiniz. Evde kolay su böreği yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışma Oktay ustanın eseridir. Kendisinin diğer güzel yemek tariflerini de yine yemek tarifleri kategorisinde bulabilirsiniz. Her gün farklı lezzetlerin tariflerini ve yapılış videolarını yemek tarifleri kategorisinde paylaşmaya da devam edeceğim.

 

2016 Birbirinden Güzel Kapı Durdurucu Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 kapı durdurucu modelleri, 2016 kapı durdurucu modelleri ve butée de porte hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir