Evde Kolay Tavada Yuvarlak Yumurta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Tavada Yuvarlak Yumurta Yapımı – Resimli Anlatım

Yumurta pişirirken genelde kırdıktan sonra tavada dağılır. Bu paylaşacağım resimli anlatımda ki gibi yaparsanız, hem dağılmamış olur hem de yuvarlak enfes gözüken bir tavada yumurta pişirmiş olursunuz. Evde kolay tavada yuvarlak yumurta yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda bir adet soğan tam ortadan ikiye bölünüyor.

 
 

Ardından tam halka olarak alınan bir adet soğan parçası, tavaya yağ konulduktan sonra tam ortaya yerleştiriliyor. Hemen ardından yumurta kırılıp bu yuvarlak soğanın içine akıtılıyor. Sonuç ise piştikten sonra tavada yuvarlak bir yumurta olmuş oluyor. Çocuklarınızı ve ailenizi bu tür değişikliklerle mutlu edebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın pratik resimli anlatımı ise şöyle ;

fried egg – oeuf frit – Spiegelei

 

Evde Güpür Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bracelet en guipure, evde bileklik yapımı ve evde güpür bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir