Evde Midye Dolma Nasıl Yapılır? – Anlatımlı

Evde Midye Dolma Nasıl Yapılır? – Anlatımlı

Sokakta gördüğümüzde seviyorsak koşa koşa gider ve hemen yemeye başlarız. Yedikçe yiyesimiz gelir. Kimisi sevmez ama aslında güzel bir yiyecektir. Özellikle de üzerine limon sıkarak yemek ise bir harikadır. Seven sevmeyen olsun gerçekten değişik bir lezzet. Hatta bugün TV de yabancılara Türk yemekleri tattırılıyor ve inceliyorlardı. Yine yabancılara sunulan lezzetler arasında ise midye de vardı.

Yabancılar şaşkınlıkla inceleyip, içinde ne var diye biraz şaşkınlık içinde biraz da farklı bir tat merakı içerisinde araştırdılar. Daha sonra içinden pirinç çıktığını gören yabancı güldü ve limonu da üzerine sıkacağız diyerek, lezzeti tattı. Beğenip beğenmediği yüz ifadesinden anlaşılmadı ama diğer yabancı bunu istiklalde satanları görmüştüm diye cevap verdi.

 
 

evde-kolay-midya-dolma-yapimi

 

Evde Kolay Kum Boncuktan Kolye Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde klasik kum boncuktan kolye yapımı, evde kolay kolye yapımı ve evde kolay kum boncuktan kolye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir