Evde Sebzeli Tavuk Köftesi Yapımı – Tarifi

Evde Sebzeli Tavuk Köftesi Yapımı – Tarifi

Yemek tarifleri köşesinden tekrar merhaba… bu yazımda sizlere çok güzel ve evde pratik bir şekilde yapabileceğiniz güzel bir anlatımlı tarif paylaşacağım. Evde sebzeli tavuk köftesi yapılışını anlatan güzel bir çalışma paylaşacağım. Örnek resimdeki gibi yapabilmeniz için ise sizlere Oktay ustanın elinden güzel bir tarif paylaşacağım. Hanımların severek takip ettiği Oktay ustanın en güzel tariflerinden birisi olan sebzeli tavuk köftesi tarifi ile sizde evde kolaylıkla bu güzel tarifi yapabilirsiniz. Evde sebzeli tavuk köftesi yapımını bilmiyorsanız, paylaşacağım anlatımla çalışma sayesinde sizde kolaylıkla bu güzel tarifi yapabileceksiniz. Evde sebzeli tavuk köftesi yapımı ile ilgili anlatımlı tarif ise şöyle ;

 
 

evde-sebzeli-tavuk-koftesi-yapimi

dîner de poulet – chicken meal – chicken dinner

 

Evde Strafordan Makyaj Kutusu Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boîte de mousse, foam box ve kartondan makyaj kutusu yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir