Portakallı Yoğurt Tatlısı

Evde Kolay Portakallı Yoğurt Tatlısı Yapımı

Bir önceki yazılarımızda sizlere yoğurtlu tatlının nasıl yapıldığını, tarifini ve yapılışı ile ilgili örnek videoları paylaşmıştık. Bu enfes lezzeti bir de oktay ustanın tarifinden yapmaya ne dersiniz? Özellikle ramazanda harika bir seçim olan tatlı seçeneği olarak, sizlerde aileniz için kolaylıkla ve pratik bir şekilde portakallı yoğurt tatlısı yapabilirsiniz. Evde kolay portakallı yoğurt tatlısı tarifi sayesinde sizde bu güzel lezzeti evinizde kendinize veya çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Yine evinize gelen misafirlere de bu güzel tatlıyı yapabilir ve ikram edebilirsiniz. Bir önceki yazımda evde kolay revani yapımını paylaşmıştım. Bu yazımda ise aynı tarifin portakallı yapılışının tarifini paylaştım. Anlatımlı videoları izleyerek bu güzel lezzeti nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde portakallı yoğurt tatlısı yaparak ailenizi de mutlu edebilirsiniz.

evde-kolay-portakalli-yogurt-tatlisi-yapimi2 evde-kolay-portakalli-yogurt-tatlisi-yapimi3 evde-kolay-portakalli-yogurt-tatlisi-yapimi4

 
 

 

 

orange süß Joghurt – yogourt orange douce – orange sweet yogurt

 

Fayans Araları Nasıl Temizlenir? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fayans aralarını temizleme ilacı hazırlama, fayans araları nasıl temizlenir ve fayans aralarını temizleme ilacı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir