TEPSİDE TURTA YAPMAK

Tepside turta yapmak isteyenler için bir örnek buldum. Bu güzel örnekte yapılmış hali gözüküyor. Nasıl yapacağınız tarif olarak verilmemiş. Ancak kabaca ne yapmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Turta yapımını az çok bilirsiniz.

Açtığınız hamur içine malzemesini koyduktan sonra büzerek, tepsi üzerine iç içe sırasıyla dizmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede tepside turta yapıp, bol keseden herkese dağıtabilirsiniz.

Bu tür turta yapımını ilk kez gördüğüm için paylaşmak istedim. Hazır ramazan ayı da bitti. Artık bu tür hamur işleri yapıp tüketebiliriz. Ancak kilo problemi yaşayanlara pek tavsiye etmiyorum.

 
 

Malum hamur işi ve kilo almada birebir bir yiyecek. O yüzden sevenler için nasıl yapıldığını ve yapıldığında nasıl göründüğünü görmeleri için paylaşmak istedim. Canınız çektiyse de şimdiden özür dilerim. Afiyet olsun dileklerimle…

source

tepside-turta-yapmak

 

YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe yastık süs yapmak, keçe yastık süsü nasıl yapılır ve keçeden yastık süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir