Top Süngerden Şeker Ağacı Yapmak

Bu çalışmayı özellikle de çocuklar çok beğenecekler. Evinizde çocuklar bol ise veya evinize çocuklu aileler geliyorsa onları şaşırtıp, mutlu edebilecek güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Evde top süngerden şeker ağacı yapmak için gerekli malzemeleri çok kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Şeker için topitop veya benzer yalama şekerlerini marketlerden temin edebilirsiniz.

Sünger malzemesini ise hobi marketlerden temin edebilirsiniz. Hemen alt kısmı için yapı marketlerde satılan renkli saksılardan yapmayı düşünebilirsiniz.

Süngeri saksıya iyice yerleştirdikten sonra şekerleri üzerine kaklama mantığı ile tek tek sıralayabilirsiniz. Böylece evinizde bir nevi şekerlik yapmış olursunuz.

 
 

Bu çalışmayı bayramlarda da yapabilirsiniz. Farklı bir sunum olacağını düşünüyorum. Şimdi sizleri evde top süngerden şeker ağacı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

top-sungerden-seker-agaci-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/336151559668461723/

 

Amigurumi Kolay Bebek Patiği Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi bebek patiği, amigurumi çocuk patikleri ve amigurumi örgü bebek patik modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir