VİDEO ANLATIMLI MAYALI HAMURLA PİŞİ NASIL YAPILIR

Kendin yap çalışması olarak bu günkü yazımda sizlere güzel bir yiyeceğin tarifini paylaştım. Damla hanımın anlatımından yine video anlatımlı mayalı hamurla pişi nasıl yapılır? diyenler için paylaştığım çalışma sayesinde sizde kolay bir şekilde pişi yapmayı öğrenebileceksiniz.

Eminim ki kendinize göre bir usule sahipsinizdir. Ancak belki eksiğiniz belki de yaparken farklı yapılışı dikkatinizi çekebilir. Bu yüzden anlatımlı videoyu izleyerek sizde kolay nasıl pişi yapılır öğrenebilirsiniz.

Hiç yapmasını bilmiyorsanız da, evinizde çocuklarınıza veya eşinize yapabilirsiniz. Altın günlerinde de yapıp gelen misafirlerinize ikram edeceğiniz hızlı bir yiyecek türü olduğunu da söyleyebilirim.

Fakat bunu yaptıktan sonra fazla kilolara sahip olacağınızı da eklemek isterim. Yapmadan önce yapıldığında nasıl bir görüntü ortaya çıkıyor diyorsanız, örnek resme de bakabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı video ve örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-mayali-hamurla-pisi-nasil-yapilir

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ PAPATYA ÇİÇEĞİ YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi papatya nasıl yapılır, crochet daisies ve Häkeln Gänseblümchen hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir