Yeni Ahşap Yakma Resimleri

yeni-ahsap-yakma-resim-ornekleri27-650x415

Yeni Ahşap Yakma Resimleri

Ahşap yakma sanatı ile yapılan resimleri bu başlıkta sizlere paylaşmaya çalışacağım. 25 adet birbirinden güzel ahşap yakma resimlerini paylaşacağım bu başlıktaki resimleri yapanların eline sağlık. Gerçekten güzel çalışmalar olmuş. Ahşap yakma sanatı ile birbirinden farklı resimler ve şekiller yapılabilmektedir. Ahşap yakma sanatı ile insan resimleri, hayvan resimleri, manzara resimleri, dini tablolar yapılabilmektedir.

Gerçekten evde duvarınıza astığınızda çok güzel durmaktadırlar. Eğer bu sanatı yapmayı bilmiyorsanız, yapan kişilerden satın alarak evinizin dekoru için düşünebilirsiniz. Yeni ahşap yakma resimleri ile karşılaştıkça sizlere daha fazla örneğini paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda ise şimdilik 25 adet yeni ahşap yakma örneklerini paylaşacağım.

la combustion du bois – brændefyring – wood burning

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*