Yeni Arthur Çizgifilm Boyama Sayfaları

 

 

1

 

Yeni Arthur Çizgifilm Boyama Sayfaları

Uzun zamandır çizgifilm boyama resimleri paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çocukların sevdiği karakter olan arthur çizgifilminden karelerin boyama sayfalarını paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Bu sayfaları yazıcıdan çıkarıp boyama kitabı haline getirebilirsiniz. Resim boyama bölümüne eklediğim bu çalışmanın benzerlerini yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkan bölümden ulaşabilirsiniz. İlgili kategoriye girdiğinizde ise birbirinden farklı resim boyama sayfaları ve yeni boyama resimlerine ulaşmanız da mümkündür.

Birbirinden değişik ve güzel artur boyama sayfalarını görünce bayılacaksınız. Çocuklarınız bu çizgi film karakterini çok seviyorlar. Benzer karikatür boyama sayfalarını sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Böylece çocuklarınıza bilgisayardan çıktı almadan paint benzeri programlarla da boyama işlemi yapmalarını sağlayabilirsiniz. Resim boyama sayfalarında paylaştığım birçok resim işinize yarayabilir. Kolay gelsin.

 

 

Çizgi film karakter boyama sayfalarını sürekli olarak bu başlık altında bulabilirsiniz. Sitemizde bulunan resim boyama kategorisine girerek diğer çizgifilm karakterlerinin boyama resimlerine ulaşabilirsiniz. Resim boyama sayfalarını her gün güncel olarak sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Bu sayede resim boyamayı seven çocuklarınız için ister yazıcıdan çıktılarını alabilirsiniz. İsterseniz bilgisayarınıza kayıt edip, paint veya benzeri resim boyama programlarını kullanarak çocuklarınızın resimleri boyamalarını sağlayabilirsiniz. Unutmayın resimleri boyayarak çocuklar hayal gücünü kullanır ve gelişimlerine de olumlu etki eder. Bu yüzden çocuklarınıza bu tür resim boyama sayfalarının çıktısını alıp, boyama kitabı haline getirmenizi öneririm. Kolay gelsin.

source : http://www.coloring-pages-kids.com/coloring-pages/cartoon-character-coloring-pages/arthur-and-the-minimoys-coloring-pages/arthur-minimoys-coloring-pages-gallery.php

 

Daha önce paylaştığımız Polar Kumaşından Oyuncak Tavşan Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir