Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016

yeni-baykus-desenli-aplike-modelleri41

Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016

Baykuş desenli birçok çalışmayı hemen hemen her yerde görmüşsünüzdür. Artık baykuş figürü olmayan bir obje veya eşya neredeyse yok gibi… hal böyle olunca bu yazımda bende sizlere birbirinden güzel yeni baykuş aplike modellerini paylaşayım dedim.

Kaynak siteden alıntı olarak paylaşacağım bu güzel ve birbirinden değişik baykuş desenli aplike modellerine bayılacaksınız. Daha önce sizlere keçeden baykuş yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize gönderin isminizle yayınlayalım.

Örnek olarak paylaşacağım bu aplike modellerini her türlü yastık, yorgan, örtü veya değişik çalışmalarda desen olarak tercih edilmektedir. Baykuş figürü meşhur olunca yaygınlaştı ve hemen hemen her yerde baykuşlu bir şeyler görmek mümkün oldu. Sizlerde baykuş figürlü çalışmaları beğeniyorsanız bu yazımda paylaşacağım aplike modellerini çok beğeneceksiniz.

source

owl appliqué – appliqué de hibou – Eule Applikation

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*