Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016

 

 

0

 

Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016

Baykuş desenli birçok çalışmayı hemen hemen her yerde görmüşsünüzdür. Artık baykuş figürü olmayan bir obje veya eşya neredeyse yok gibi… hal böyle olunca bu yazımda bende sizlere birbirinden güzel yeni baykuş aplike modellerini paylaşayım dedim.

Kaynak siteden alıntı olarak paylaşacağım bu güzel ve birbirinden değişik baykuş desenli aplike modellerine bayılacaksınız. Daha önce sizlere keçeden baykuş yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize gönderin isminizle yayınlayalım.

 

 

Örnek olarak paylaşacağım bu aplike modellerini her türlü yastık, yorgan, örtü veya değişik çalışmalarda desen olarak tercih edilmektedir. Baykuş figürü meşhur olunca yaygınlaştı ve hemen hemen her yerde baykuşlu bir şeyler görmek mümkün oldu. Sizlerde baykuş figürlü çalışmaları beğeniyorsanız bu yazımda paylaşacağım aplike modellerini çok beğeneceksiniz.

source

owl appliqué – appliqué de hibou – Eule Applikation

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Polar Bebek Patik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir