Yeni Bebek Patik Modeli

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere yeni bebek patik modeli paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Ben çok beğendim ve evde bebek patik modeli yapmak isteyenlere fikir olacağını düşünüyorum. Yeni bebek patik modellerini sitemizde ilgili kategoride çoğunlukla bulabilirsiniz.

Hatta birçoğunun yapılışını anlatımlı video ve resimli anlatım şeklinde paylaşmıştım. Evde yeni bebek patik modeli yapmak için nasıl yapılacağını anlatan ders niteliğindeki çalışmalara hemen bu yazımın altında karşılaşacağınız benzer yazılar bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Bebek patikleri kategorisinde yapılışını gösteren anlatımlara da ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bulduğum harika yeni bebek patik modeli ile baş başa bırakıyorum.

 

 

Beğeneceğinizi de düşünüyorum. İlerleyen günlerde bu çalışmanın nasıl yapıldığını anlatan anlatımlı videoyu da bulup yine bu başlık altına ekleyeceğim. Kolay gelsin.

yeni-bebek-patik-modeli

source : http://postila.ru/post/14797802

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Örgü Patik Bot Modeli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir