Yeni Bebek Patikleri

 

 

0

 

Yeni Bebek Patikleri

Bu yazımda sizlere birbirinden güzel bebek patik modellerini paylaştım. Altta örneklerini göreceğiniz kız bebek patik modelleri ile erkek bebek patik örnekleri yer almaktadır. Henüz yapımını gösteren çalışmaları bulamadım. Ancak ilerleyen günlerde sizlere kolay erkek patik yapılışı ile ilgili çalışmalarla, kız bebek patik yapımını detaylarıyla anlatan video ve resimli anlatımları yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım.

 

 

Yeni bebek patiklerini sürekli olarak bu başlık altında sizlere paylaşmaya devam edeceğim. En güzel kız bebek patik modellerini sitemizde yer alan patik modelleri bölümünde bulabilirsiniz. Yapımını anlatan çalışmaları da ilerleyen günlerde eklemeye çalışacağım. Şimdi sizleri altta paylaştığım farklı örgüden yapılmış kız bebek patikleri ile erkek patik modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Mavi erkek patik modelleri ile pembe kız patik modellerini bir sonraki yazımda sizlere paylaşacağım. Aynı zamanda patik yapımı ile ilgili çalışmaları da ilerleyen günlerde resimli anlatım ve detaylı video anlatımları ile paylaşmaya devam edeceğim. En yeni bebek patiklerini ilerleyen günlerde yine paylaşmaya devam edeceğiz. Gerçekten harika şeyler…

neue Babyschuhe – new baby booties – nouveaux chaussons pour bébés

 

Daha önce paylaştığımız Pet Şişeden Mumluk Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir