YENİ BÜKÜLMÜŞ KABARIK ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere yeni bükülmüş kabarık örgü saç modeli yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde sizde bu güzel saç modelini kızınıza uygulayabilirsiniz. Okula giden genç kızınız varsa ona yakışacak tarzda bir saç modeli olduğunu söyleyebilirim.

Sitemizde daha önce de nişan saç modeli, düğün saç modelleri ve okul kız saç modellerini paylaşmıştım. Hatta o örnekler hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Yeni bükülmüş örgü saç modeli olarak resimli anlatımda adımlar bir bir verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımı açmak ve aşamaları sırasıyla geçmek.

Örgü saç yapmasını biliyorsanız zorlanmadan bu güzel bükülmüş örgü saç modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde kabarık örgü saç modeli yapmak için benzer çalışmaları buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

yeni-bukulmus-kabarik-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6829.html

 

Daha önce paylaştığımız EN İYİ SPOR SALONLARI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir