YENİ BULUT NAİL TIRNAK SÜSLEME ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Yeni bulut nail tırnak süsleme örneğini beğeneceğinizi biliyorum. Çünkü ben bayıldım. Hem güzel hem keyifli hem de insana enerji katıyor.

Bu tür tırnak süsü çalışmalarının yapımını gösteren anlatımlar buldukça mutluluk doluyorum. Hem tüm kıyafetlerimize uyumlu, hem de pembenin o güzel tonunun üzerine beyazın şirinliği yansıtılmış.

Beğeneceğinizi düşünüyorum. Bulut nail tırnak süsleme örneği olarak adlandırdım. Belki bu desenin bir adı vardır. Ama ben bulut nail deseni yapmak diye adlandırdım.

Beğenenler yorum bırakırsa bu konu üzerinde tartışabiliriz. Ben çok beğendim. Sizlerinde beğenip yapacağınızı düşünüyorum. Yeni bulut nail tırnak süs deseni ile hem parmaklarınız şık gözükecek.

Hem de etrafınızdakiler bu güzel nail örneğini nasıl yaptığınızı hatta nerede yaptırdığınızı dahi araştırmaya başlayacaklar. Bu yüzden bence püf noktasını öğrenin ve bir tek siz bilin. Kolay gelsin.

 

 

yeni-bulut-nail-tirnak-susleme-ornegi

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir