YENİ ÇİN MODEL SAÇ ÖRGÜSÜ YAPMAK

 

 

0

 

Yeni Çin model saç örgüsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel değişik bir örgüyle saçınızı değişik bir modele dönüştürebilirsiniz.

Yeni Çin saç örgüsü yapmak için ilk kez böyle bir paylaşım yaptığımı belirtmek isterim. Bilirsiniz ki Çinlilerin düğümleri meşhurdur. Çin düğümü diye bir şey var.

Bununla ilgili daha önce bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın altında karşınıza belki de çıkacaktır. Yeni Çin örgü saç modeli için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar adım adım gösterilmiş.

Bu sayede kısa sürede aynısını yapabilir ve sizde değişik saç örgüsü ile davetlere katılabilirsiniz. Doğum günü veya diğer etkinliklerde bu güzel Çin saç örgüsünü yapabilir ve kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri yeni Çin saç örgü modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

yeni-cin-modeli-sac-orgusu-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6809.html

 

Daha önce paylaştığımız PLATES TOPUYLA SARKAÇ ODA LAMBASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir