Yeni Dantelli Yastık Örnekleri

1x1.trans

Yeni Dantelli Yastık Örnekleri

Yeni kırlent örnekleri arıyordum. Karşıma çok değişik ve dantelli yastık modelleri çıktı. Sizlerinde beğeneceğinizi umuyorum. Aynı zamanda ilk paylaştığım kırlent dantelinin örneğini bulunmakta… dileyen kullanabilir ve dantel örneğinden yararlanarak aynısını yapabilir. Diğerleri ise yeni dantelli yastık örnekleri olup fikir edinmeniz amaçlı paylaştım. Birbirinden güzel yastık modellerini paylaşmaya devam edeceğim.

Yastıklar evimizi güzelleştiren, bizi rahatlatan en güzel aksesuarların başında gelir. Hatta evimizde bulunan oturma gruplarının ise vazgeçilmezidir. Çoğu zaman yeni oturma takımı aldığımızda eğer yastık veya kırlent hediye etmiyorlarsa, ne yapar eder kendimiz kırlentler yapar ve o aldığımız oturma takımına monte ederiz. Kırlent eskiden gelen bir Türk geleneği olup, hemen hemen ülkemizdeki tüm evlerde bulunur. Bu yazımda paylaştığım örnekler ise dantelli kırlent örneklerinden oluşuyor. Umarım beğenirsiniz.

yeni-dantelli-yastik-ornekleri-kirlent-dantel-ornegi


yeni-dantelli-yastik-ornekleri-kirlent-dantel-ornegi2

İlk paylaştığım dantel kırlent örneğinin şablonu… isteyenler bu örnekten yararlanabilirler.

Dantelli kırlent örnekleri bu kadar… yeni dantelli yastık modelleri buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik bu kadar… kolay gelsin.

source : http://www.ezberim.biz/orgu-dikis-nakis-yun-oya/268160-yastik-danteli-ornekleri/

Klöppelkissen – lace pillow – oreiller de dentelle

Yeni Tığ İşi Kolyeler 2016 başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*