YENİ FRANSIZ ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay yapabileceğiniz bir saç örgü modelinin yapılışını yine sizlere paylaştım. Evde kolay yapılan saç modellerini daha önce de paylaşmıştım.

Bu yazımda sizlere yeni fransız örgü saç modeli yapmak için bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda tüm detaylar var. Kendiniz de yapabilirsiniz. Birisine de yaptırabilirsiniz.

Yeni fransız örgü saç modeli yapmak için paylaştığım çalışmaya benzer diğer saç modelleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm.

Detaylı bir şekilde kolay yapılan saç modellerini buldukça sizlere paylaşıyorum. Hem bende yararlanıyorum. Hem de sizlere de paylaşıyorum. Umarım beğendiğiniz modeller vardır.

 

 

Hatta bu yazımın altında karşınıza çıkanlardan daha fazlası sitemizdeki saç modelleri kategorisinde yer alıyor. Şimdi sizleri fransız örgüsü saç modeli yapmak için anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-fransiz-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6758.html

Daha önce paylaştığımız YENİ SARMAŞIK SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir