YENİ GELİN ÇİÇEĞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

gelin-cicegi-orgu-modeli-turkce-videolu-yapilisi

Gelin çiçeği örgü modeli

Harika bir örgü modeliyle birlikteyiz arkadaşlar. Şiş örgüleri denilince akla biliyorsunuz Şerife hanım geliyor. Kendisi yine bizi şaşırttı ve harika bir örgüyü önümüze getirdi. Gelin çiçeği örgü modeli olarak adlandırılan güzel bir örgüyü öğreneceğiz ve inceleyeceğiz bu gün.

Kışın yapacağınız örgülerde daha çok tercih edeceğiniz güzel kalın şiş işi örgü modelidir diyebiliriz aslında bu çalışmaya. Şerife hanım yine emek harcamış ve elinden gelenin en iyisini yaparak bizlere anlatmış. Sağolsun.

Kışlık hırka yapabilirsiniz bu modelle. Örgü yelek örebilir ve süveter gibi kalın iple yapılan şiş işi örgülerde bu modeli keyifle ve mutlu olacak şekilde kullanabilirsiniz. Sıcak tutacak örgüler yapabilir ve örgü kazak yada bebek örgülerinde dahi kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Şiş işi örgü kazak yapımında mutlaka bu örneği değerlendirin derim. Şimdi sizleri örnek resim ve nasıl yapıldığını anlatan video ile baş başa bırakacağım. İzleyin ve öğrenin ben örmeye başladım bile hemde kahverengi :)

gelin-cicegi-orgu-modeli-turkce-videolu-yapilisi

Gelin Çiçeği Örgü Modeli

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*