Yeni Harf Kuklalar – Şablonlu

okul-oncesi-harf-kukla-sablonu20-541x415

Yeni Harf Kuklalar – Şablonlu

Evde kukla yapımı ile ilgili paylaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaştım. Farklı alfabe harflerinden kukla yapımını gösteren şablonlar paylaşacağım. Bu kuklaları kartondan yapabilir ve kol, bacak kısımlarının oynaması için raptiye kullanabilirsiniz. Gerçekten harika bir çalışma olan bu projeyi sizde evinizde çocuklarınızla eğlenerek yapabilirsiniz.

Paylaşacağım harf kukla şablonlarını bilgisayarınızdan çıktı aldıktan sonra çocuklarınız ile boyayıp, raptiye ile tutturduktan sonra kolu ve bacağı oynayan harf kuklalara sahip olmuş olursunuz. Eğlenceli olan bu çalışmayı mutlaka evinizde çocuklarınızla birlikte yapmalısınız. Örnek şablonları aşağıda paylaştım. Umarım beğenir ve güzel yorumlarınızı bırakırsınız. Sosyal ortamda da bu güzel çalışmaları paylaşırsanız ayrıca sevinirim. Kolay gelsin.

source : http://www.coloreandodibujos.com/

Briefe Puppen – lettres marionnettes – letters puppets

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*