YENİ HAVLU KENARI MODELLERİ


Uzun zamandır yeni havlu kenarı modellerini paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel havlu kenarı modelleri bulduğum bir yerden örnek havlu kenarı modellerini paylaşacağım.

Daha önce de sitemizde havlu kenarı yapmak için birçok örnek çalışmanın resimli anlatımı ile anlatımlı videolarını paylaşmıştım. Evde kolay yapabilmeniz için fikir edineceğiniz yeni havlu kenarı modellerine benzer paylaşımlarım hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Sitemizdeki ” Havlu Kenarı ” kategorisinde de birçok çeşit çalışmaya ve anlatımlı ders niteliğindeki videolara ulaşabilirsiniz.

Evde havlu kenarı işleyen bayanlara yardımcı olacak paylaşımları ilerleyen günlerde arttıracağım. Şimdi sizleri bulduğum enfes ve güzel yeni havlu kenarı örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*