YENİ HAVLU KENARI MODELLERİ

 

Uzun zamandır yeni havlu kenarı modellerini paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel havlu kenarı modelleri bulduğum bir yerden örnek havlu kenarı modellerini paylaşacağım.

Daha önce de sitemizde havlu kenarı yapmak için birçok örnek çalışmanın resimli anlatımı ile anlatımlı videolarını paylaşmıştım. Evde kolay yapabilmeniz için fikir edineceğiniz yeni havlu kenarı modellerine benzer paylaşımlarım hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Sitemizdeki ” Havlu Kenarı ” kategorisinde de birçok çeşit çalışmaya ve anlatımlı ders niteliğindeki videolara ulaşabilirsiniz.

 

 

Evde havlu kenarı işleyen bayanlara yardımcı olacak paylaşımları ilerleyen günlerde arttıracağım. Şimdi sizleri bulduğum enfes ve güzel yeni havlu kenarı örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2MxkXktoZr8

source : pinterest.com

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI ÖRGÜ BEBEK DENİZCİ TAKIMI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*