YENİ HAVLU KENARI MOTİFLERİ

1x1.trans

Yeni havlu kenarı motiflerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere beğeneceğiniz en güzel havlu kenarı motiflerini paylaşmaya çalıştım. Birbirinden değişik ve farklı desenlere sahip havlu kenarı motifleri arıyorsanız, sitemizde yer alan havlu kenarı kategorisine de bakabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında da benzer havlu kenarı motifleri ve modelleriyle ilgili birçok paylaşım çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneriyorum. Evde yeni havlu kenarı motifi yapmak için paylaştığım örnek resimlere ek olarak anlatımlı videolar da paylaştım.

Umarım işinize yarar. Sitemizde bu tür birçok paylaşımı yapmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri en yeni havlu kenarı örnekleri ve motif modelleri ile baş başa bırakıyorum. Sizde evde havlu kenarları yapıyorsanız, mutlaka bize facebook adresimiz üzerinden gönderin ve yayınlayalım. Kolay gelsin.


 

source : pinterest.com

EVDE KIZILDERİLİ ÇADIRI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*