YENİ HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

 

 

0

 

Havlu kenarı örneklerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere yeni havlu kenarı örnekleri paylaştım. Benzerlerini sitemizde yer alan ” Havlu kenarı ” kategorisinde bolca görebilirsiniz.

Yeni havlu kenarı örneklerini paylaşmaya devam edeceğim. Çünkü çok seviyorum ve hoşuma giden örnekler çıkıyor. Birçok ev hanımı aldıkları havlulara kenar yapmayı severler. Birçoğu da bunu para karşılığı yapmaktadır.

Evde havlu kenarı örneği yapanlar için daha çok paylaşmak istediğim örneklere benzer çalışmaları ve anlatımlı ders videolarını sitemizde kendin yap bölümünde de bulabilirsiniz.

 

 

Yazımın altında birçok değişik çalışmanın resimli anlatımı ve videolu anlatımlarından mutlaka yararlanmanızı da isterim. Şimdi sizleri yeni havlu kenarı örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

 

Daha önce paylaştığımız KALPLİ KUPA BARDAK SÜSLEME başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir