Yeni Hayvan Motifli Örgü Çanta Modelleri 2016

 

 

0

 

Yeni Hayvan Motifli Örgü Çanta Modelleri 2016

Birbirinden güzel ve eğlenceli örgü çanta modellerini bu yazımda paylaşıyorum. Yeni hayvan motifli örgü çanta modellerini görünce çok şaşıracaksınız. Daha önce buna benzer bir çalışmanın keçeden yapılışını paylaşmıştım. Bu yazımda yapılışı yerine yapılmış örneklerini paylaşacağım. Hayvan motifli çantaları gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Gerçekten çok güzeller ve eğlenceli modeller bulunmakta… bu tür çalışmalar yapıyorsanız? örnek hayvan resimli çantalar size ilham verebilir.

 

 

Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışma ile ilgili ileride yapılışlarını anlatan çalışmaları da bulunca sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Sitemizde benzer çalışma olarak keçeden hayvan motifli çalışmaları bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmaların bağlantıları çıkacak. Dilerseniz o çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Hayvan motifli örnek çanta modeller ise şöyle ;

source : http://www.happy-giraffe.ru/user/198487/blog/post267579/

sac en filet animale – animal mesh bag – Tiernetzbeutel

 

 

Daha önce paylaştığımız 2016 Birbirinden Güzel Bebek Odası Sarkaç Süs Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir