Yeni Hello Kitty Bebek Patik Modeli

 

 

1

 

Yeni Hello Kitty Bebek Patik Modeli

Sizlere bu yazımda hello kitty patik modelini paylaşacağım. Gerçekten çok şık durmuyor mu? beğeneceğinizi tahmin ediyorum. Bu yazımda hello kitty bebek patiği yapılışını paylaşmayacağım ancak ilerleyen günlerde bu modelin nasıl yapıldığını anlatan resimli anlatım veya anlatımlı videoyu bulup sizlere paylaşacağım. Sitemizde çok güzel bebek patik modelleri bulunmakta… kategorilerimizden bebekler için bölümüne girebilir veya bebek patikleri kategorisine girerek, tüm modellere ulaşabilirsiniz. Yine modellerin yanı sıra yapılışlarını anlatan anlatımlı video ve resimli anlatımlara da ulaşabilirsiniz.

Sizlerde bu tür çalışmaları evinizde yapıyorsanız, bize gönderin! paylaşalım. Sitemizin facebook adresi olan https://www.facebook.com/makalepark üzerinden bizlere çalışmalarınızı gönderin! yayınlayalım.

 

 

yeni-hello-kitty-bebek-patik-modeli

source : http://www.goodshomedesign.com/hello-kitty-crochet-newborn-shoes-diy/

Hallo Kitty Booties – Hello Kitty booties – bottillons Bonjour Kitty

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Mandalla Çerçeve Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. 6 Kasım 2016

    […] altında bebek patiği anlatımlı videolar yer almaktadır. Anlatımlı çalışmaları izleyerek, çok güzel bebek patikleri yapmayı […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir