YENİ KARE MOTİF ÖRNEKLERİ

yeni-kare-motif-ornekleri

Bu yazımda sizlere yeni kare motif örneklerini paylaştım. Birbirinden güzel örnekler sayesinde evde bu tür çalışmalar yapanlar yeni fikirler edinebilir ve yararlanabilirler.

Sitemizde motif örnekleri olarak birçok çalışmayı sürekli olarak paylaşıyorum. Hemen bu yazımın altında da karşınıza yeni kare motifleri ve değişik motif örnekleri çıkacaktır.

Onları da incelemenizi öneririm. Değişik renklerde ki kare motif örneklerini her türlü çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan örgü işleri bölümünde benzer birçok motif örneklerine ulaşabilirsiniz.

Evde bu tür motif çalışmaları yapan bayanlara genelde bu tür çalışmalar lazım olur. Bu yüzden farklı ve değişik çalışmalar buldukça tekrar size buradan paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz veya yararlanacağınız yeni kare motifleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*