YENİ KARE MOTİF ÖRNEKLERİ

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere yeni kare motif örneklerini paylaştım. Birbirinden güzel örnekler sayesinde evde bu tür çalışmalar yapanlar yeni fikirler edinebilir ve yararlanabilirler.

Sitemizde motif örnekleri olarak birçok çalışmayı sürekli olarak paylaşıyorum. Hemen bu yazımın altında da karşınıza yeni kare motifleri ve değişik motif örnekleri çıkacaktır.

Onları da incelemenizi öneririm. Değişik renklerde ki kare motif örneklerini her türlü çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan örgü işleri bölümünde benzer birçok motif örneklerine ulaşabilirsiniz.

 

 

Evde bu tür motif çalışmaları yapan bayanlara genelde bu tür çalışmalar lazım olur. Bu yüzden farklı ve değişik çalışmalar buldukça tekrar size buradan paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz veya yararlanacağınız yeni kare motifleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

 

Daha önce paylaştığımız KAPŞONLU ÖRGÜ BEBEK YELEK MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir