Yeni Karton Maske Şablonları 2016

yeni-hayvan-karton-maske-sablonlari16-737x415

Yeni Karton Maske Şablonları 2016

Çocukların en çok sevdiği konuya geldik. Maskeler evet, bu yazımda sizlere birbirinden güzel çok değişik maske şablonları paylaşacağım. Yazıcınızdan bu maskeleri çıktı alıp, çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Hatta bilgisayardan boyayıp, flash diske attıktan sonra kırtasiyeye gidip renkli çıktısını da alabilirsiniz. Üstelik kalın renkli fon kağıdına…

Gerçekten eğlenceli olacak… çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız? bu yazımda ki çalışmaları mutlaka bilgisayarınıza kayıt edin. Birbirinden güzel hayvan maskelerine bayılacaksınız. İstediğiniz maskenin çıktısını alıp, çocuklarınıza eğlenecekleri maskeler haline getirebilirsiniz. Okul önlerinde eskiden çocuklara bozuk paralara bu tür karton maskeleri satan satıcı seyyar arabalar olurdu. Çocuklarımızın gözü kalır, ya alamazlardı… ya da çok satıldığı için almaya sıra gelmezdi. İşte fırsat anneler babalar, çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız bu yazımda paylaşacağım şablonları çocuklarınıza gösterin ve hangi maskeyi istiyorsa onun çıktısını alıp onları mutlu edin.

Tiermasken Pappe – masques d’animaux en carton – animal masks cardboard

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*