Yeni Karton Maske Şablonları 2016

 

 

0

 

Yeni Karton Maske Şablonları 2016

Çocukların en çok sevdiği konuya geldik. Maskeler evet, bu yazımda sizlere birbirinden güzel çok değişik maske şablonları paylaşacağım. Yazıcınızdan bu maskeleri çıktı alıp, çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Hatta bilgisayardan boyayıp, flash diske attıktan sonra kırtasiyeye gidip renkli çıktısını da alabilirsiniz. Üstelik kalın renkli fon kağıdına…

 

 

Gerçekten eğlenceli olacak… çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız? bu yazımda ki çalışmaları mutlaka bilgisayarınıza kayıt edin. Birbirinden güzel hayvan maskelerine bayılacaksınız. İstediğiniz maskenin çıktısını alıp, çocuklarınıza eğlenecekleri maskeler haline getirebilirsiniz. Okul önlerinde eskiden çocuklara bozuk paralara bu tür karton maskeleri satan satıcı seyyar arabalar olurdu. Çocuklarımızın gözü kalır, ya alamazlardı… ya da çok satıldığı için almaya sıra gelmezdi. İşte fırsat anneler babalar, çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız bu yazımda paylaşacağım şablonları çocuklarınıza gösterin ve hangi maskeyi istiyorsa onun çıktısını alıp onları mutlu edin.

Tiermasken Pappe – masques d’animaux en carton – animal masks cardboard

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir