YENİ KEÇE PABUÇ KALIP ŞABLONU

 

 

0

 

Evde keçeden pabuç yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında güzel bir şablon yer alıyor. Sizde evde keçeden veya deriden pabuç yapmak isterseniz bu güzel örneği kullanabilirsiniz.

Resimli anlatımda şablon verilmiş. Aynı zamanda bitmiş halinin de resmi bulunuyor. Evde yeni keçe pabuç kalıp şablonu sayesinde sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı yapıp kullanabilir veya satışa da sunarak para kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanların da ilgileneceği bir paylaşım olduğunu düşünüyorum.

 

 

Benzer keçe çalışmalarını sitemizde yer alan ” Keçe ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yada bu yazımın hemen altından da ulaşabilirsiniz.

Keçe pabuç kalıbı sayesinde sizde yaptığınız çalışmalarda bu güzel şablonu kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay keçe pabuç yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-pabuc-sablonu

source : http://www.repiny.com/pin-3324.html

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY YAPILAN SAÇ MODELLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir