Yeni Keçeden Yapılan Çalışmalar 2016


Keçeden Yapılanlar

Bu yazımda sizlere 2016 yılına damgasını vuran keçeden yapılmış çalışmaları paylaşacağım. Evde keçeden yapılmış çalışmaları gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Gerçekten birbirinden güzel çalışmalar yapılmış. Keçeden yapılan 2016 yılına ait çalışmalardan birkaç örneği altta göreceksiniz. Kolay keçe süs yapımıyla alakalı öğretici videolara da sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Keçeden yapılan oyuncak çalışmaları, keçe süs örnekleri veya keçe şablonlarını sitemizde bulabilir ve hemen nasıl yapıldığını çözerek sizde boş zamanlarınızı keçeden bir şeyler yaparak değerlendirebilirsiniz. Keçeden yapılmış birçok güzel çalışmayı hemen bu yazımızın altından da ulaşarak incelemeye başlayabilirsiniz. Güzel keçe çalışmaları ve örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

travaux senti – felt work – fühlte Arbeit

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*