Yeni Keçeden Yapılan Çalışmalar 2016

 

 

0

 

Keçeden Yapılanlar

Bu yazımda sizlere 2016 yılına damgasını vuran keçeden yapılmış çalışmaları paylaşacağım. Evde keçeden yapılmış çalışmaları gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Gerçekten birbirinden güzel çalışmalar yapılmış. Keçeden yapılan 2016 yılına ait çalışmalardan birkaç örneği altta göreceksiniz. Kolay keçe süs yapımıyla alakalı öğretici videolara da sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

Keçeden yapılan oyuncak çalışmaları, keçe süs örnekleri veya keçe şablonlarını sitemizde bulabilir ve hemen nasıl yapıldığını çözerek sizde boş zamanlarınızı keçeden bir şeyler yaparak değerlendirebilirsiniz. Keçeden yapılmış birçok güzel çalışmayı hemen bu yazımızın altından da ulaşarak incelemeye başlayabilirsiniz. Güzel keçe çalışmaları ve örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

travaux senti – felt work – fühlte Arbeit

 

Daha önce paylaştığımız Evde Renkli Fon Kağıdından Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir