YENİ KRALİÇE SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Yeni kraliçe saç örgü modeli yapmak için çok güzel bir anlatım buldum. Bu güzel modeli prenses kızlarınız için deneyebilirsiniz.

Yeni kraliçe saç örgü modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda detaylıca nasıl yapıldığı paylaşılmış. Adımları uygulayarak aynısını kızınıza veya sevdiğiniz arkadaşınıza yapabilirsiniz.

Yada bir kuaföre de aynı saç modelini kısa sürede hazırlatabilirsiniz. Yapımı biraz zor gibi gözükse de kolaylıkla kısa sürede yapılacağını düşünüyorum. İnanın çok değişik bir model ve değişik bir örgü gibi gözüküyor.

Okula giden kızlarınıza da yapabilirsiniz. Ancak çiçek koysanız müsaade ederler mi? onu bilmiyorum işte… fakat düğün, şenlik, doğum günü gibi etkinliklerde kızınıza veya kendiniz için bu güzel modeli yapmayı düşünebilirsiniz.

 

 

Hem herkesten farklı görünürsünüz. Hem de değişik saç modeliniz ile etrafınızdaki herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Şimdi sizleri kraliçe örgü saç modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-kralice-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6843.html

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY ŞELALE ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAP başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir